Ростислав Фук

У парках Тернополя запрацювали атракціони

Загалом працюватимуть 18 різних видів розважальних локацій

Весняно-літній сезон атракціонів стартував 10 травня у Тернополі, повідомляють у пресслужбі міської ради.

Загалом працюватимуть 18 різних видів розважальних локацій.

Зокрема на території парку Сопільче працюють такі атракціони: «Берізка», «Сонечко», «Автодром», «Карнавал», «Дитяча залізниця», «Дзвіночок», потяг «Гусениця». Щодо вартості, то цьогоріч вона складає від 30 грн до 60 грн.

У парку Національного відродження для відвідувачів працюють атракціони: «Юнга», «Колесо огляду» «Ромашка», «Дитячі каруселі», «Сюрприз», «Грибок», «Веселі гірки», «Берізка», «Клоун». Також у парках працюють локації з батутами та водна куля.

Біля острова «Чайка» та на пляжі «Циганка», що у парку ім. Тараса Шевченка, доступні водні велосипеди. Час катання складає 30 хв та 1 год, вартість – від 60 грн до 180 грн (залежно від часу катання та місткості засобу).

Перед новим весняно-літнім сезоном усі атракціони пройшли експертне обстеження фахівцями Тернопільського експертно-технічного центру Держпраці та отримали відповідні сертифікати безпеки і допущені до експлуатації. Просимо бути обачними, відвідуючи атракціони, та дотримуватися усіх вимог безпеки з метою уникнення травм, – йдеться в повідомленні.

Фото Тернопільської міської ради

Вибір читачів за тиждень

Відео