Ростислав Фук

У Тернопільській громаді склали чотири адмінпротоколи за спалювання сухої рослинності

Заходи з виявлення правопорушень природоохоронного законодавства триватимуть у громаді до кінця осені

У Тернопільській громаді тривають перевірки щодо виявлення фактів самовільного спалювання сухої рослинності в полях, на луках чи в приватному секторі. Так, 22 вересня відбувся черговий рейд муніципальних інспекторів разом з Поліцейським офіцером громади. Про це повідомили на сайті Тернопільської міської ради.

Під час перевірки виявили понад 10 фактів задимлення територій у приватному секторі, а також на ділянках, власників яких на місці не було. Оформлено чотири адміністративних протоколи на громадян, які понесуть відповідальність відповідно до чинного законодавства України.

Такі заходи на факти виявлення правопорушень природоохоронного законодавства та Правил благоустрою на території Тернопільської громади триватимуть до кінця осені.

В управлінні муніципальної інспекції нагадують: спалювання сухої рослинності, листя та інших відходів передбачає накладання штрафу розмірі від 340 до 6120 грн.

Звертаємося до жителів Тернопільської громади, якщо ви помітили факти спалювання сухої рослинності чи інші порушення природоохоронного законодавства на території Тернопільської громади, просимо повідомляти муніципальну інспекцію за номерами телефонів: +38 (073) 015 1481 (Viber), +38 (067) 4473186, +38 (067) 447 3278, – йдеться в повідомленні.

Фото Тернопільської міської ради

Вибір читачів за тиждень

Відео