![](/uploads/media/ff/b0/ffb061c1e34ea1cbaef70880bac7f286_orig_thumb.jpg)
У Тернополі буде реабілітаційний центр з басейном для оздоровлення захисників
Там працюватимуть фахівці лікарні №3 для надання послуг мешканцям міста та українським захисникам
![](/uploads/media/85/7e/857ee44fa59c8efdb04689beb3a3470e_w960.jpg)
На засіданні виконавчого комітету прийнято рішення «Про передачу на баланс майна комунальної власності». Відповідно до рішення, передають нежитлове приміщення – оздоровчо-реабілітаційний центр площею понад 1100 кв.м за адресою вул. Чумацька, 2 на баланс міській комунальній лікарні №3. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.
Надалі у даному приміщенні буде облаштовано оздоровчо-реабілітаційний центр з басейном, у якому працюватимуть фахівці лікарні №3 для надання послуг мешканцям міста та українським захисникам.
Фото з відкритих джерел