![](/uploads/media/89/40/89400bf852a980fdd0c88c06700e5668_orig_thumb.jpg)
У Тернополі п'яний водій вантажівки не впорався з керуванням та з'їхав з дороги (фото)
На щастя, цього разу обійшлося без трагічних наслідків, адже водій лише пошкодив свій автомобіль
![](/uploads/media/7c/3b/7c3bfbcc8e3c2aaa0a620f9f838c7d81_w960.jpg)
Учора, 21 листопада, інспектори отримали повідомлення про ДТП без травмованих на вулиці Дениса Лукіяновича. Заявник повідомив, що водій вантажівки, ймовірно, напідпитку скоїв наїзд на перешкоду та з’їхав з проїжджої частини. Про це повідомили у пресслужбі Патрульної поліції.
Інспектори негайно прибули за вказаною адресою та виявили у сніговому заметі вантажівку. Поряд стояв і водій, який мав явні ознаки алкогольного сп’яніння.
![](/uploads/media/2f/3e/2f3ea92bbe62d337b264e938920890ff_w960.jpg)
Поліцейські запропонували чоловікові пройти огляд на стан сп’яніння на місці чи у найближчому медичному закладі, на що останній категорично відмовився.
Патрульні склали на водія протоколи за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані сп’яніння), за ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП) та винесли постанову за ч. 1 ст. 126 (Керування транспортним засобом без відповідних документів) КУпАП.
На щастя, цього разу обійшлося без трагічних наслідків, адже водій лише пошкодив свій автомобіль.
Фото Патрульної поліції