Ростислав Фук

У Тернополі помер дворічний хлопчик, якому лікували зуби під наркозом

Дитину лікували у державній стоматології. Через півтори години у нього почав падати тиск

Причину смерті під час лікування зубів дитини встановлюють тернопільські правоохоронці. Хлопчику стало погано і за деякий час він помер.  Дитині був рік і десять місяців, повідомляють у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

Хлопчика в державну клініку привезла мама, аби прибрати карієс із зубів. Оскільки дитина малесенька, то медики сказали, що такі процедури проводяться лише під наркозом. Для цього вони дали направлення для здачі усіх аналізів.

Через півтори години після початку операції в дитини почав падати тиск. Хлопчика відвезли в реанімаційне відділення. Проте його не змогли вивести з наркозу, а вже ввечері лікарі констатували смерть дитини.

Причина смерті стане відома після проведення розтину. Даний факт слідчі внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 2 статті 140 (неналежне виконання професійних обов'язків медичним працівником) Кримінального кодексу України. Процесуальне керівництво здійснює Тернопільська окружна прокуратура. Триває слідство.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео