![](/uploads/media/b2/db/b2dba1d8f6897731441e86d0f22e7c29_orig_thumb.jpg)
У Тернополі сварка з вітчимом закінчилась для пасинка ножовим пораненням
Травми потерпілий отримав 23 квітня близько 21:00 у дворі будинку на вулиці Текстильна
![](/uploads/media/8e/f7/8ef7deb1c9653c48e24c3920118d1c3b_w1600.jpg)
У реанімаційне відділення з колото-різаною раною живота бригада екстреної медичної допомоги госпіталізувала 26-річного тернополянина. У чоловіка медики констатували пошкодження внутрішніх органів. Тернополянина прооперували. Загрози його життю немає. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Травми потерпілий отримав 23 квітня близько 21:00 у дворі будинку на вулиці Текстильна.
На місце події виїжджала слідчо-оперативна група. У ході досудового розслідування стало відомо, що травми потерпілий отримав після суперечки зі своїм вітчимом. Чоловіки були у дворі будинку та сварилися. Під час розмови вітчим витягнув ніж, вдарив ним родича у живіт та втік.
Швидку викликали очевидці. За кілька годин оперативники карного розшуку спільно зі слідчими та працівниками кримінального аналізу встановили місцеперебування 41-річного підозрюваного. Чоловік у скоєному зізнався.
Йому слідчі уже оголосили підозру згідно із частиною 1 статті 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) ККУ. Вирішується питання про обрання тернополянину запобіжного заходу. Триває слідство.
Фото з відкритих джерел