![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
У Тернополі відзначили День української Державності (відео)
До Тернополя привезли прапор, який вперше розгорнули на Говерлі. Тернополяни мали можливість написати на ньому слова подяки захисникам
![](/uploads/media/06/92/0692a1767227f9353f8d37ba52dd7227_w1920.jpg)
День української Державності відзначили 28 липня біля найбільшого в Тернопільській області прапора України у парку “Сопільче”. В основі концепції цього свята покладена ідея утвердження зв’язку українців крізь віки та покоління. Цьогоріч свято відзначили вперше. Відповідний указ про затвердження Дня державності підписав президент України.
Детальніше - на відео:
Фото Тернопільської обласної військової адміністрації
Відео Романа Луциківа