![](/uploads/media/fb/0c/fb0c3917498194a31daeac24746905e2_orig_thumb.jpg)
У Тернополі загорівся Lanos (фото)
Пожежа виникла вранці 29 лютого на вул. Микулинецькій
![](/uploads/media/2e/d6/2ed62b8ee5a7d884e1618b5aecf9efce_w1920.jpg)
Загоряння легкового автомобіля «Lanos» сталося 29 лютого, о 9:25 у Тернополі на вул. Микулинецькій. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС Тернопільської області.
Вогонь знищив моторний відсік та обшивку салону і сидінь.
Особовий склад рятувального підрозділу загасив пожежу та врятував даний автомобіль. Рятувальники встановлюють причини загоряння та підраховують збитки.
Фото ДСНС Тернопільської області