Тамара Коблик

У заповіднику на Тернопільщині вирубали понад сотню дерев та засмітили територію

Загальна сума заподіяної шкоди природно-заповідному об’єкту становить 806 225 грн

16 лютого до Державної екологічної інспекції у Тернопільській області через вебресурс «ЕкоЗагроза» надійшло звернення громадянина щодо порушення законодавства про природно-заповідний фонд у межах регіонального ландшафтного парку «Дністровський каньйон» на території Мельнице-Подільської громади. Про це розповіли на сторінці Інспекції у фейсбуці.

Працівники Держінспекції, під час розгляду цього звернення, виявили на території колишнього колгоспного лісу, який на даний час перебуває у землях запасу територіальної громади, незаконну рубку 106-ти дерев, а також засмічення земель лісового фонду побутовими відходами.

Загальна сума заподіяної шкоди природно-заповідному об’єкту становить 806 225 грн.

За матеріалами проведеного обстеження Інспекція звернулася до поліції задля внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань та встановлення винних осіб.

Принагідно повідомляємо, що відповідно до вимог ст. 107 Лісового кодексу України шкода, заподіяна лісу, не наданому в користування, у разі невстановлення осіб, винних у заподіянні шкоди, відшкодовується органом місцевого самоврядування, у межах території якого знаходиться ліс, - йдеться у повідомленні Держекоінспекції.

Нагадаємо, якщо ви стали свідком фактів заподіяння шкоди навколишньому природному середовищу, ви можете подати електронне звернення у застосунку «ЕкоЗагроза».

Фото Державної екологічної інспекції у Тернопільській області

Вибір читачів за тиждень

Відео