Орест Сарматський

Український шоколад вперше отримав міжнародну веганську ліцензію (Агроновини)

0201 (Copy)

Компанія АВК Конфекшінері першою серед українських виробників отримала підтвердження веганства складу та процесу виробництва свого шоколаду від міжнародного експерта – V-Label.

Про це повідомляє newfood.media, пише agronews.ua.

Екстрачорний шоколад АВК тепер офіційно рекомендовано для людей, які дотримуються рослинної дієти. Варто зазначити, що відповідний сертифікат отримує лише той продукт, повний склад і спосіб виробництва якого відповідає критеріям V-Label.

Тобто, ретельному аналізу підлягають не лише інгредієнти продукту, а й добавки, допоміжні речовини та інші складові, які могли бути використані на всіх етапах виробництва.

Екстрачорний шоколад АВК завжди мав лише 3 складові: какао терте, какао-масло та цукор. А найвищі стандарти якості та безпека виробництва – ключові пріоритети АВК потягом 30 років. Тож, отримання відповідної ліцензії було лише питанням часу, після того, як компанія V-Label – світовий лідер з ліцензування веганських і вегетаріанських продуктів та послуг, розпочала свою діяльність в Україні.

Джерело: agronews.ua

   

В Україні зростуть ціни на макаронні вироби

0202 (Copy)
0202 (Copy)

Жителів Великобританії попередили про можливе подорожчання макаронів через проблеми з урожаєм пшениці в основний країні-постачальнику (Канаді) через катастрофічну посуху в 2021 році.

Про це повідомляє comments.ua, пише agronews.ua.

Катастрофічний сезон означає, що покупці з Великобританії можуть платити за макарони на 50% більше. У найближчі місяці покупці можуть розраховувати, що будуть платити більше за макарони на тлі нестачі ключового інгредієнта після катастрофічного вегетаційного періоду.

Боротьба за тверду пшеницю підвищила ціну майже на 90% цього літа після посухи та високих температур, що вразили ферми в Канаді, одному з найбільших виробників.

Тверда пшениця є ключовим інгредієнтом макаронних виробів, і її подрібнюють у манній крупі для виробництва різноманітних продуктів, включаючи спагетті, пенне та макарони. Mintec, група даних про сировинні товари, заявила, що її дані свідчать про рекордно високі ціни на тверду пшеницю.

Джерело: agronews.ua

Вибір читачів за тиждень

Відео