![](/uploads/media/ab/dd/abddc692b68ca6e09b152585b91887c4_orig_thumb.jpg)
В ДТП на Тернопільщині загинув 22-річний юнак (оновлено)
Ще один учасник аварії потрапив у лікарню з травмами
![](/uploads/media/de/23/de233f84117af813fdfd7e7462837c87_w960.jpg)
6 квітня о 20:16 у с. Мельниця-Подільська Чортківського району на вул. І.Франка відбулось зіткнення двох легкових автомобілів «ВАЗ 2101» та «Volkswagen Caravella».
Внаслідок ДТП пасажир автомобіля «ВАЗ 2101», 22-річний житель с.Дзвинячка Чортківського району загинув на місці події, а водія авто з діагнозом «ЗЧМТ, струс головного мозку, різані рани обличчя, перелом кісток лівого передпліччя» госпіталізовано в КНП «Мельниця-Подільську селищну лікарню», повідомляє пресслужба Головного управління ДСНС в Тернопільській області.
З метою деблокування тіла загиблого та вжиття заходів щодо недопущення пожежі на місце події залучався черговий караул 8-ї державної пожежно-рятувальної частини 4-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління, - йдеться в повідомленні.
Як повідомляють у відділі комунікації поліції Тернопільської області, під час медичного огляду було встановлено, що водій іномарки - житель селища Мельниця-Подільська, 1967 року народження, перебував за кермом у стані алкогольного сп'яніння.
![](/uploads/media/8d/30/8d30f3e36a82b6459e6c14697b781800_w960.jpg)
Фото з відкритих джерел