![](/uploads/media/1b/24/1b24eafb5935dec39b7dbd0ayzb994ab_w320.jpg)
У пам'ять про загиблого на війні футболіста з Тернопільщини проведуть благодійний турнір
Василь Конет – уродженець з села Ворвулинці колишнього Заліщицького, а нині Чортківського району загинув на російсько-українській війні 1 березня 2022 року
Василь Конет – уродженець з села Ворвулинці колишнього Заліщицького, а нині Чортківського району загинув на російсько-українській війні 1 березня 2022 року
Через кілька днів захисникові мало б виповнитися 20 років