Врегулювали питання невикористаної субсидії на оплату опалення для тернополян

137744

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 23 серпня 2016 року прийняв постанову „Деякі питання надання субсидій для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання) та послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення”.

У Мінсоцполітики поінформували, що проект акта було підготовлено з метою врегулювання питання розрахунку та повернення до бюджету сум невикористаної субсидії на оплату послуг з централізованого опалення (теплопостачання) та індивідуального опалення (теплопостачання), що перевищує вартість (станом на 1 травня нового неопалювального сезону) 100 куб. метрів природного газу або вартість 150 кВт•г електричної енергії (в разі використання природного газу/електричної енергії для індивідуального опалення). Як відомо, повернення відповідних коштів до бюджету передбачено порядком надання субсидій.

Прийнятою постановою, зокрема, встановлено порядок проведення розрахунків залишків субсидії, які накопичилися на рахунках отримувачів субсидії за опалювальний сезон у зв’язку із споживанням послуг менше за норму.

Для тернополян розрахунок здійснюватимуть надавачі послуг за встановлено формулою. За орієнтовними розрахунками, повідомляють у Мінсоцполітики, понад 10 млрд грн субсидії невикористані отримувачами у минулому опалювальному періоді.

Вибір читачів за тиждень

Відео