![](/uploads/media/8d/65/8d656bcf766d314755b454478957660b_orig_thumb.jpg)
Вже встиг завантажити причеп: на Тернопільщині чоловіка впіймали на крадіжці деревини (фото)
Чоловіку загрожує до 8 років за ґратами
![](/uploads/media/03/83/03833c3e28d623f02c263d06c2bc0844_w640.jpg)
Крадіжку, вчинену в умовах воєнного стану, інкримінують слідчі Чортківського районного відділу поліції жителю села Яблунів. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
13 січня працівники поліції, патрулюючи територію обслуговування, у заповіднику «Дача Яблунів» Копичинецького лісництва побачили трактор з причепом.
Біля техніки був чоловік. Підійшовши до нього, правоохоронці встановили, що це місцевий житель, який намагається незаконно вивезти з території заповідника деревину. Він уже встиг завантажити на причеп 1,5 складометра ясена, заготовленого працівниками лісового господарства.
У скоєному 40-річний чоловік зізнався. Даний факт слідчі внесли в ЄРДР відповідно до ч.3 ст. 15 частини 4 статті 185 ККУ. Триває розслідування.
![](/uploads/media/c1/8e/c18e56ef2d0baf7a5bae3d136b09cdbd_w640.jpg)
Фото Національної поліції