![світло](/uploads/media/03/a4/03a4f96bcaf70518bac11322af45c9fc_orig_thumb.jpg)
Як у реабілітаційному відділенні в Тернополі ставлять на ноги важкопоранених захисників (відео)
Щоб потрапити на реабілітацію, цивільним пацієнтам потрібне електронне направлення від лікуючого лікаря, а військовим – ще й від командира. Усі послуги безкоштовні
![](/uploads/media/0c/f9/0cf91d04db1d11621d96c5a185fc993a_w1920.jpg)
38-річний військовослужбовець Олександр Борбот вступив до Збройних сил України у квітні 2022 року. Через більш ніж пів року отримав поранення і був повністю паралізований. Вже від січня Олександр проходить лікування у реабілітаційному відділенні Тернопільської обласної психоневрологічної лікарні. Каже, почувається вже набагато краще, адже відчуття повертаються і тепер він може самостійно виконувати побутові справи. Пройти реабілітацію у цьому відділенні можуть поранені військовослужбовці та цивільні жителі області.
Детальніше - на відео.
Читайте також: Військові з Тернопільщини можуть пройти психологічну реабілітацію у Центрі МОЗ у Києві.
Фото, відео Романа Луциківа