Ростислав Фук

Які рослини не рекомендують садити біля цибулі

Йдеться про рослини, які можуть забрати весь рівень вологи і всі поживні речовини, якими «харчується» цибуля весь період свого вирощування

Досвідчені дачники точно знають, як потрібно правильно садити цибулю, щоб вона дала щедрий врожай. Тим, хто ще не має такого досвіду в питаннях городу, варто знати, що категорично не слід садити біля цибулі на ділянці, щоб не зіпсувати врожай, пишуть Новини.LIVE.

Цибуля — це один з найперших продуктів, який додається у більшість різних страв. Тому дуже важливо робити все, щоб отримати гарний врожай цибулі з власного городу. Зокрема, не можна садити біля неї певні культури, які можуть наробити проблем. 

Йдеться про рослини, які можуть забрати весь рівень вологи і всі поживні речовини, якими «харчується» цибуля весь період свого вирощування. 

Що категорично не можна садити поруч із цибулею

Існує п’ять рослин, які точно не можна садити на одній ділянці з цибулею, інакше, можна зіпсувати її врожай. Річ у тім, що ці культури можуть конкурувати з цибулею, забираючи в неї вологу і корисні компоненти. В результаті і цибуля, і ці рослини не отримають це в необхідній кількості.

Отже, щоб не спровокувати ці проблеми і не зіпсувати весь врожай цибулі, категорично не слід садити біля неї такі рослини, як:

  • Горох
  • Квасоля
  • Редька 
  • Редиска
  • Бобові

Які ще рослини є поганими «сусідами» цибулі

На одній ділянці з цибулею також досвідчені городники не рекомендують садити шавлію і спаржу. Якщо не прислухатися до їхніх порад і таки посадити ці культури разом, можна отримати дуже бідний врожай, через що потім доведеться терміново бігти до магазину, щоб купити цибулю для певної страви.

Читайте також: Як прогнати мурах із городу

Фото Терену

Вибір читачів за тиждень

Відео