Ростислав Фук

Юний спортсмен із Тернопільщини виборов «срібло» на Кубку України зі змішаних єдиноборств (фото)

За перемогу змагалися понад 300 учасників

Чортків’янин Олександр Байрак виборов срібну медаль на Кубку України зі змішаних єдиноборств у віковій категорії «12-13 років» та ваговій категорії «до 42 кг». Про це повідомили у пресслужбі Чортківської міської ради.

Кубок України проводили в Ужгороді. За перемогу на спортивній арені комплексу «Золота гора» змагались представники команд більш ніж 10 областей України, усього понад 300 учасників.

Змагання були відбірковими: найсильніші спортсмени-переможці у своїх вагових та вікових групах представлятимуть Україну на чемпіонату світу GAMMA, який відбудеться в Індонезії в грудні цього року.

Колектив Терену щиро вітає юного спортсмена з заслуженою нагородою та бажає нових досягнень.