![](/uploads/media/bd/72/bd729ed1e3e42b984716yzf373c60328_orig_thumb.jpg)
Жителів Козлівської громади запрошують на благодійний вечір «Сила народу» (відео)
Всі кошти підуть на придбання 4-х вантажівок для військових
![](/uploads/media/33/09/33099e817127403118a3424dbb102483_w1920.jpg)
Благодійний фонд “Покрова” відкриває збір на 4 вантажівки для військових. Благодійні вечори “Сила народу” продовжують свій тур, аби зібрати кошти на добру справу. Жителів громади чекатимуть відомі гурти та артисти 5 лютого, о 15:00 годині в будинку культури Козлова.
Детальніше на відео:
Фото, відео Романа Луциківа