![](/uploads/media/ef/a0/efa09f8c2f81f8yz97b88cc8ee4000ff_orig_thumb.jpg)
Жителька Тернопільщини потрапила у лікарню з ножовим пораненням: підозрюють сина
Наступні вісім років чоловік може провести за ґратами
![](/uploads/media/d2/d1/d2d123f855e17d82cda522bfe26354b6_w640.jpg)
5 квітня близько 1 години ночі до співробітників Чортківського райвідділу поліції надійшло повідомлення від медиків районної лікарні про те, що до них з проникаючим ножовим пораненням живота доставили 47-річну жінку. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Поліціянти встановили, що тілесне ушкодження потерпілій під час конфлікту заподіяв син за місцем їх спільного проживання. Після скоєного чоловік втік з місця події, а жінка зателефонувала до медиків.
У ході розшукових заходів співробітники кримінальної поліції встановили місцеперебування фігуранта та затримали його відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, а також вилучили у нього знаряддя злочину – ніж.
27-річному затриманому слідчі за процесуального керівництва Чортківської окружної прокуратури повідомили про підозру за ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження). Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.
Досудове розслідування триває.
Фото Національної поліції