Перемогу святкували тернополяни

Вчора, 20 жовтня, на стадіоні ТНПУ відбувся матч третього туру студентського чемпіонату України серед ВНЗ між ФК «Тернопіль-Педуніверситет» та кременецьким «Буревісником». З мінімальним рахунком 1:0 перемогу святкували тернополяни.

Незважаючи на суттєву перевагу в першому таймі футболісти ФК «Тернопіль-Педуніверситет» не змогли відзначитися (найближчими до взяття воріт були Ігор Сороцький і Тарас Гром’як). Натомість свою перевагу господарі реалізували по перерві. Кременчани порушили правила на Гром’яку і сам постраждалий реалізував одинадцятиметровий.

ФК «Тернопіль-Педуніверситет» виступав у такому складі: Кравчук – Курило, Мороз, Соколовський, Дорі – Заставецький, Кіцак, Сороцький, Кривий – Гром’як, Капелян. На заміну виходили – А. Когут, Скибіцький, Радкевич, Луцик, Козовик, Лис.

Для ФК «Тернопіль-Педуніверситет» це був перший у матч у студлізі, в якому він здобув перших три очки до турнірної таблиці у конференції «Захід».

Джерело: gazeta1.com