Тернополянка виборола бронзову медаль у Швеції

В Остерсунді (Швеція) 3 грудня відбулась індивідуальна гонка в рамках першого етапу Кубка світу з біатлону сезону 2015/16. Українка Олена Підгрушна здобула першу нагороду сезону для українського біатлону - бронзову медаль.

Олена стрімко пройшла дистанцію по швидкості і стала однією з чотирьох біатлоністок, які не допустили жодного промаху на вогневих рубежах - 20 влучних пострілів. У підсумку, вона відстала від переможниці на 37.8 секунди, і на 5,5 секунди випередила Тіріль Экхофф (Норвегія), яка посіла 4-е місце.

Перше місце в цій гонці посіла Доротея Віерер (Італія), друге - Марі Дорен-Абер (Франція). Крім Підгрушної, вдало виступили українки Ольга Абрамова, яка фінішувала 16-ю, і  Юлія Джима, яка була 18-ю.

Зазначимо, Олена Підгрушна пропустила минулий сезон, пропрацювавши рік на посаді заступника міністра молоді та спорту.

Джерело: znaj.ua