Тернопільські плавці привезли шість медалей з Ужгорода

unnamed-file

Одразу шість медалей, п’ять з яких найвищої проби, здобули тернопільські плавці на фінальних змаганнях спартакіади України «Повір у себе» серед слабочуючих дітей, які минулого тижня відбулися в Ужгороді у спорткомплексі «Zinedine», повідомляє Номер один.

Як розповіла «Номер один» тренер із плавання тернопільського «Інваспорту» Ольга Федчишин, у змаганнях брали участь два представники з Тернополя. У старшій віковій групі (спортсмени 2002-03 р.н.) вихованець ДЮСШ №2 Ілля Султанов (тренер – Марина Дзюбановська) став кращим одразу в трьох дистанціях: 50 метрів вільним стилем та батерфляєм, а на дистанції 100 метрів вільним стилем, окрім першого місця, встановив ще й рекорд спартакіади – 1 хв. 03,74 сек. У молодшій віковій категорії (плавчихи 2004-06 р. н.) вихованка ДЮСШ №1 Віта Мороз (тренер – Світлана Мазур) стала першою на дистанціях 100 метрів вільним стилем та 50 метрів батерфляєм. А ще здобула «бронзу» на дистанції 50 метрів вільним стилем.