Що чекає тернопільських учнів після канікул?

Тернополянин став ще однією жертвою інтернет-афериста

Україна на 30% скоротила імпорт сала (Агроколонка)

І на цей раз тернопільські футболісти не здивували (відео)

5 серпня футбольний клуб “Нива” у четвертому турі Другої ліги поступився івано-франківському “Прикарпаттю” з рахунком 0:1.

Долю протистояння вирішив єдиний гол франківця Ореста Януша, який відзначився на початку другого тайму. А загалом матч не був надто видовищним та багатим на гольові моменти.

Особливо це стосується першої половини матчу. На двох команди створили лічені нагоди, більшість з яких були біля воріт Максима Механіва. Спочатку Олег Веприк пробивав зі штрафного — воротар зіграв надійно. А трохи згодом гравець “Прикарпаття” стріляв з дальньої дистанції. Механів відбив м’яч перед собою, але підстрахував захисник, який виніс його подалі від воріт. Господарям у першому таймі нічого не вдавалося створити у атаці. Пригадати можна лише небезпечний простріл Павла Нагорного, але форвард Юрій Головачук у боротьбі з суперником порушив правила і момент було втрачено.

А на старті другого тайму “Прикарпаття” повело у рахунку. Півзахисник гостей Орест Януш завдав удару з-за меж штрафного майданчика і м’яч по неймовірній траекторії залетів у сітку воріт — 0:1.

Майже відразу “Нива” втратила шанс відігратися. Після подачі з кутового по воротах пробивав Тарас Мороз, але захисник вибив м’яч з лінії воріт. Повторний удар Павла Нагорного теж заблокували оборонці.

У середині другого тайму чудову нагоду відігратись втратив Юрій Головачук. Після прострілу Нагорного Юрій пробивав по воротах з розвороту, але м’яч розминувся в лічених сантиметрах з дальньою стійкою. У наступному епізоді Головачуку асистував Ільчишин. Проте форвард пробив невдало.

А уже на доданих до основного часу хвилинах героєм матчу міг стати захисник “Ниви” Олександр Касьяненко, який вперше вийшов у основі. Після його подачі зі штрафного м’яч влучив у поперечину. Підсумував поєдинок неточний удар Чорномаза з лінії штрафного майданчика.

Підсумок гри — перша поразка “Ниви” у Другій лізі та друга поспіль поразка від “Прикарпаття” в офіційних матчах. А якщо брати до уваги ще й товариську зустріч на передсезонних зборах, то тернополяни уже тричі поспіль програють франківській команді.

У найближчу середу “Нива” у рамках п’ятого туру зустрінеться на виїзді із футбольним клубом “Львів”. Матч відбудеться на стадіоні “СКІФ”. Початок о 19:00.