Стало відомо, хто очолить на Тернопіллі представництво Нацради з питань телебачення і радіомовлення

Це цікаво
Партія «За майбутнє» запропонувала чіткі інструменти підтримки малого та середнього бізнесу під час пандемії

Чи потрібен тернополянам Парад випускників? (відео)

Бережанська міська рада вирішила поки не призначати двох заступників голови (фото)

Тернополяни на чемпіонаті України з греко-римської боротьби здобули одне «золото» і дві «бронзи»

Впродовж двох днів, 22-24 квітня 2021 року, в Тернополі тривав чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юніорів 2001-2004 років народження. Відбувались змагання у фізкультурно-оздоровчому комплексі КЗ Тернопільської міської ради «КДЮСШ з ігрових видів спорту». Участь у турнірі взяло близько 170 борців з усієї України, які виступали у десяти вагових категоріях – від 55 до 130 кілограмів. Змагались за чемпіонство і вихованці ДЮСШ з греко-римської боротьби міста Тернополя. Наші спортсмени здобули на домашній арені три медалі – одну золоту і дві бронзових.

Як повідомляє Управління з фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА, у ваговій категорії до 60 кг Едуард Стрільчук став чемпіоном України, а Анатолій Котик посів третє місце. Ще одну «бронзу» приніс збірній Тернополя Володимир Войтович, який виступав у ваговій категорії 55 кг.

Як розповів головний суддя змагань Віталій Ліщинський: «Поєдинки відбуваються 6 хвилин, 2 періоди по 3 хвилини, 30 секунд перерви. Кількість балів набрана. Хто більше набрав балів, той і переможець. Можна програти, але якщо той, кому ти програв, виходить в фінал, він тебе підтягує. Спортсмен ще маєш можливість боротися за бронзову нагороду».

Через карантинні обмеження змагання відбувались без глядачів. За словами організатора чемпіонату України в Тернополі Андрія Телебана, ці змагання – відбірковий етап на чемпіонат Європи: «Перший критерій відбору – це переможець України їде на чемпіонат Європи. Після чемпіонату Європи, хто привозить медаль, ті вже будуть їхати на чемпіонат світу. Якщо медаль у ваговій категорії не буде взята жодним з учасників, то в Тернополі ще будемо проводити турнір пам’яті Євгена Ворка. Хто стане чемпіоном, той поїде на чемпіонат світу». До слова, у Тернополі змагання такого рівня востаннє проводили п’ять років тому.

А загалом, як повідомляє Федерація греко-римської боротьби міста Тернополя, переможцями та призерами чемпіонату України з греко-римської боротьби серед юніорів 2001-2004 років народження стали:

Вагова категорія 55 кг

1 місце – Мишанич Василь (Закарпатська обл.).

2 місце – Завертайло Геннадій (Донецька обл.).

3 місце – Гавричкін Михайло (м. Київ).

3 місце – Войтович Володимир (Тернопільська обл., м.Тернопіль/ШВСМ).

Вагова категорія 60 кг

1 місце – Стрільчук Едуард (Тернопільська обл., м.Тернопіль/КЗ «ДЮСШ з греко-римської боротьби»).

2 місце – Накалюжний Данило (м. Київ).

3 місце – Котик Анатолій (Тернопільська обл., м.Тернопіль/ШВСМ).

3 місце – Яковлев Олександр (Київська обл.).

Вагова категорія 63 кг

1 місце – Халілов Олег (Закарпатська обл.).

2 місце – Худжандзе Імед (Сумська обл.).

3 місце – Аджиєв Мустафа (м. Київ).

3 місце – Ухатюк Микита (Харківська обл.).

Вагова категорія 67 кг

1 місце – Хохлачов Микита (Харківська обл.).

2 місце – Голубовський Мар’ян (Рівненська обл.).

3 місце – Кулинич Ярослав (Харківська обл.).

3 місце – Васильєв Дмитро (Харківська обл.).

Вагова категорія 72 кг

1 місце – Політаєв Микита (Київська обл.).

2 місце – Мірзоєв Ірфан (м. Київ).

3 місце – Євтушенко Владислав (Донецька обл.).

3 місце – Чмир Іван (Закарпатська обл).

Вагова категорія 77 кг

1 місце – Овсепян Артур (Запорізька обл.).

2 місце – Абдією Руслан (Харківська обл.).

3 місце – Іванівна Владислав (Полтавська обл.).

3 місце – Тюхай Анатолій (Дніпропетровська обл.).

Вагова категорія 82 кг

1 місце – Алексєєв Микита (Київська обл.).

2 місце – Ісаєв Емін (Харківська обл.).

3 місце – Дягилев Владислав (Харківська обл).

3 місце – Борисов Ілля (Харківська обл.).

Вагова категорія 87 кг

1 місце – Примаченко Олександр (Черкаська обл.

2 місце – Артюшенко Давид (м. Київ).

3 місце – Мірчук Олександр (Волинська обл.).

3 місце – Мірзоєв Мадамін (м. Київ).

Вагова категорія 97 кг

1 місце – Луб Владислав (Донецька обл.).

2 місце – Драганчук Владислав (Рівненська обл.).

3 місце – Кулинич Микита (Харківська обл.).

3 місце – Дорогань Юрій (Запорізька обл.).

Вагова категорія 130 кг

1 місце – Вишнивецький Михайло (Харківська обл.).

2 місце – Бойчук Артур (Рівненська обл.).

3 місце – Почтовик Кирило (Дніпропетровська обл.).

3 місце – Кравчук Андрій (Вінницька обл.).

Отож, за результатами цього чемпіонату, переможці представлятимуть збірну команду України на чемпіонаті Європи серед юніорів, який пройде в місті Дортмунд Німеччина з 28 червня до 4 липня 2021 року. Відтак, у континентальній першості у складі національної збірної виступатиме і тернополянин Едуард Стрільчук.