Ростислав Фук

1 березня у Тернопільській громаді стартує обов’язкова реєстрація для зарахування дітей у перший клас

Про результати зарахування батьків повідомлять електронною поштою

школа5

1 березня у Тернопільській міській територіальній громаді розпочинається обов’язкова електронна реєстрація для зарахування дітей у перший клас. Про це повідомили на сайті міської ради.

Щоб подати заяву на вступ дитини до школи, необхідно зареєструватись на сайті https://school.isuo.org/, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її документами у закладі. 

Після подання заяви та надання у заклад освіти повного переліку документів, заяву опрацьовує працівник школи. Якщо в заяві були відсутні помилки чи порушення, її додають до переліку прийнятих заяв.

Якщо спроможність закладу дозволяє, за прийнятими заявами до закладу будуть зараховані всі діти. В іншому випадку до закладу гарантовано потрапляють діти з правом першочергового зарахування. Серед інших дітей право на зарахування визначається жеребкуванням, – йдеться в повідомленні.

Про результати зарахування батьків повідомлять електронною поштою.

Право на першочергове зарахування мають діти:

  • місце проживання яких закріплене за територією обслуговування;
  • які є братами та/або сестрами учнів цього закладу;
  • працівників цього закладу освіти;
  • які є випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти (для початкових шкіл №№2, 3, 4, 5).

До 1 червня у заклади освіти зараховуються діти, що мають право на першочергове зарахування.

До 15 червня на вільні місця зараховуються інші діти, які проживають на території Тернопільської міської територіальної громади, відповідно до порядку електронної черги та за результатами жеребкування.

Після 15 червня заяви на зарахування у перший клас закладу освіти приймаються виключно на вільні місця.

Додамо, з метою забезпечення здобуття громадянами України повної загальної середньої освіти та підготовки дітей до навчання в школі, виконавчий комітет Тернопільської міської ради прийняв рішення про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти Тернопільської міської ради на 2024-2025 навчальний рік. Перелік територій обслуговування, закріплених за закладами освіти, можна переглянути тут, – кажуть у міськраді.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео