Ростислав Фук

15-річний спортсмен з Тернопільщини отримав бронзу на чемпіонаті Європи у Хорватії (фото)

Для Владислава Хариша це перша перемога такого високого рівня

Учень Збаразької дитячо-юнацької спортивної школи та вихованець ФСК «Чемпіон», 15-річний Владислав Хариш здобув бронзову медаль на чемпіонаті Європи з вільної боротьби U-15, який відбувався 16-19 липня у хорватському місті Загреб. Про це повідомили на сторінці Збаразької міської ради.

У Владислава це перша перемога такого високого рівня. До неї він наполегливо йшов 8 років під керівництвом тренерів Збаразької ДЮСШ Євгена та Петра Королів.

До слова, у збірній команді України на цих змаганнях брали участь ще двоє вихованців ФСК «Чемпіон» - Дмитро Борак і Назар Бовтун із Вишнівця Кременецького району.

Збірна України у командному заліку виборола третє місце, здобувши 7 медалей – 2 золоті, 1 срібну і 4 бронзових.

Спасибі спортсменам за працю, за зміцнення позитивного іміджу України, за творення дружніх стосунків з країнами світу! За те, що гідно тримають свій фронт у цей непростий воєнний час, – йдеться в повідомленні.