![](/uploads/media/37/40/3740d337d464136ea3ca6ca417aa1f28_orig_thumb.jpg)
156 тернопільських захисників отримають виплату по 10 000 гривень
Прийом документів триває впродовж 2024 року у відділі звернень Тернопільської міської ради
![військові](/uploads/media/1f/68/1f68df3a6180fbc70e589c18720b06e3_orig.jpg)
17 січня на засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради прийняли рішення про надання одноразової грошової допомоги військовослужбовцям. Про це повідомили у пресслужбі міськради.
Зокрема, її отримають 156 військовослужбовців Тернопільської громади на загальну суму 1 560 000 грн (по 10 000 грн кожному військовому), які звернулися із відповідною заявою та необхідним переліком документів.
Нагадаємо, грошову допомогу у розмірі 10 000 грн можуть отримати військовослужбовці нашої громади, які беруть участь у бойових діях, забезпеченні здійснення заходів з національної безпеки і оборони України. Прийом документів триває впродовж 2024 року у відділі звернень Тернопільської міської ради за адресою м.Тернопіль, вул. Листопадова, 6 (1 поверх) у робочі дні.
Фото з відкритих джерел