![](/uploads/media/19/37/193783a5c5382670c7133f7e80a6f2d2_orig_thumb.jpg)
20 рятувальників, собака і 2 дрони розшукують зниклого у лісі чоловіка (фото, оновлено)
О 15:20 пошуки завершено. Громадянина, якого розшукували, виявили в лісовому масиві без ознак життя
![](/uploads/media/89/3a/893a99e865b8a6c7cf6bd553cd871dd1_w1920.jpg)
10 листопада о 07:30 на пункт звʼязку 16-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Шумськ від співробітників національної поліції надійшло повідомлення про зникнення 68-річного жителя с. Залісці Шумської територіальної громади Кременецького району, який 9 листопада пішов в ліс по гриби та не повернувся. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС України у Тернопільській області.
До пошуків зниклого долучились співробітники ДСНС. Залучено 20 рятувальників, 4 одиниці техніки, кінологічне відділення зі службовою собакою та 2 безпілотні літальні апарати.
О 15:20 пошуки завершено. Громадянина, якого розшукували, виявили в лісовому масиві без ознак життя.
Фото ДСНС