Тамара Коблик

54 заклади у Тернополі працюють, коли нема світла; шукайте їх на інтерактивній карті

Карта вміщує у себе інформацію про графік роботи, типи товарів та контакти закладів сфери послуг: продуктових магазинів, супермаркетів, аптек, закладів харчування

Для зручності тернополян та гостей нашого міста розроблено інтерактивну мапу закладів торгівлі, які працюють без світла. Так, на цій карті зібрано актуальну інформацію про місця продажу продуктів, ліків та інших товарів в умовах відсутності електропостачання.

Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.

Карта вміщує у себе інформацію про графік роботи, типи товарів та контакти закладів сфери послуг: продуктових магазинів, супермаркетів, аптек, закладів харчування,

На разі, на мапі позначено 54 об’єкти, зокрема, з них – 42 магазини, 2 супермаркети, 1 гіпермаркет та 9 закладів громадського харчування, які працюють на альтернативному електропостачанні. Карта буде постійно оновлюватись.

Звертаємось з проханням допомогти поповнити карту новими локаціями. Так, якщо ви маєте  інформацію щодо закладів, які працюють на генераторах, прохання надсилати назву, адресу та контактні дані власників/адміністраторів з метою уточнювання таких даних на електронну адресу: presamr@gmail.com.

До слова, також для тернополян та гостей нашого міста інтерактивна карта, на які позначені місця розміщення пунктів обігріву.

Нагадаємо, які магазини, кіоски та супермаркети працюють навіть, коли нема світла, з’ясували журналісти Терену.

Читайте також: Чи є вдома світло: тернополянин створив мапу електропостачання у місті (відео)

Фото Терену

Вибір читачів за тиждень

Відео