![](/uploads/media/ae/f6/aef63f0c8df216a24a7375239eec2369_orig_thumb.jpg)
60 тисяч гривень викрали з робочого кабінету на тернопільському підприємстві (відео)
Один з експедиторів привіз на фірму гроші та залишив їх у конверті на столі біля каси. Звідти їх викрав невідомий
![гроші](/uploads/media/0d/c3/0dc353027cfb8178068634e386a0df1b_w960.jpg)
До працівників Тернопільського районного управління поліції звернувся працівник приватної фірми в обласному центрі. Чоловік повідомив, що з приміщення установи невідомий викрав значну суму коштів. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
На місце події виїхала слідчо-оперативна група. Вони з’ясували, що один з експедиторів привіз на фірму гроші та залишив їх у конверті на столі біля каси. Звідти їх викрав невідомий.
В ході проведення комплексу розшукових заходів поліціянти встановили, що до протиправного причетний 19-річний тернополянин. Зловмисник скористався відсутністю працівників в кабінеті і викрав майже 60 тисяч гривень.
Гроші витратити зловмисник не встиг – його розшукали правоохоронці.
За фактом злочину розпочали кримінальне провадження. Вирішують питання про оголошення крадію підозри. Слідчі дії тривають.
Відео Національної поліції