Орест Сарматський

Аграрний комітет рекомендуватиме уряду призначити нардепа з Тернопільщини міністром аграрної політики

ivan-chaikivskii-25517 (Copy)

Аграрний комітет рекомендуватиме уряду призначити Івана Чайківського міністром аграрної політики.

На посаду аграрного міністра від аграрного комітету депутати «Слуги народу» пропонують призначити Івана Чайківського, який набрав найбільшу кількість балів під час рейтингового голосування у комітеті.

Про це AgroPolit.com повідомили одразу декілька джерел у комітеті після зібрання депутатів. Інші кандидати теж подаватимуться, але їхні результати суттєво нижчі, говорить джерело.

- Після цього голосування голова аграрного комітету Микола Сольський має передати результати нашого голосування прем’єру Денису Шмигалю, а він вже визначатиметься прислухається він до рекомендацій аграрного комітету чи ні, – розповідає співрозмовник видання.

Нагадаємо, що  у вівторок депутати збиралися на обговорення потенційних кандидатур і взяли тайм-аут на обдумування до п’ятниці.

Іван Чайківський став депутатом парламенту вперше у минулому році і наразі є секретарем комітету з питань аграрної та земельної політики.

Він виходець із бізнесу, який створив сам, активно відстоює інтереси всіх учасників агросектору, зокрема, наполягає на поверненні в Бюджетний кодекс України норми про мінімальну суму держпідтримки в розмірі 1% аграрного ВВП. Більше про його бачення розвитку АПК читайте в інтерв’ю на Latifundist.com.

Фото з допису

Вибір читачів за тиждень

Відео