![](/uploads/media/db/f7/dbf770de0123c2b6557560871164df7e_orig_thumb.jpg)
Аматори з Тернопільщини презентували сучасний вертеп (фото)
У вертепі з'явилися і герої, і антигерої нашого часу
![](/uploads/media/4c/55/4c5576b883bbea7a8635319d5c565e9a_w1280.jpg)
Аматори Центру культури і дозвілля с.Підгайчики поєднали у вертепі історію із сьогоденням та презентували його працівникам Теребовлянської міської ради. Про це повідомили у пресслужбі Теребовлянської міської ради.
Це сучасний вертеп, який увібрав у себе події народження Ісуса Христа та новітньої історії України. Традиційно у вертепі появилися і герої, і антигерої саме нашого часу, а також лунали колядки на новий лад. Зі слів постановників театрального дійства, наше завдання - продовжувати і примножувати традиції України, які в нас намагалися відібрати.
Колядками та святковими віншуваннями учасники вертепу вітали всіх присутніх із народженням Спасителя.
Читайте також: Ангели, пастушки, царі, чорти: тернопільські пластуни організували вертеп (відео)
Вертепи Тернопільщини: користувачі соцмереж діляться фотографіями (фото, відео)
Фото Теребовлянської міської ради