![газ](/uploads/media/5b/71/5b71f826ab5aa844cfef9b3ae075177c_orig_thumb.jpg)
Американець подарував одному з музеїв Тернопільщини свою колекцію (фотофакт)
![188486885_1429320484091421_1469630020047492017_n](/uploads/media/23/b6/23b6fff37c505e343cdf4f67ac77308e_w640.jpg)
Музейний комплекс «Лемківське село», що в Монастириськах, отримав подарунок від американця лемківського походження Василя Джули - це колекція старовинного вбрання.
- Наш славний Лемко з Гамерыки Василь Джула подарував музею частину своєй збюркы лемківского убраня. Голова ся обертат од розмаїтя кольору, убйору, шиковности наших кабатів, ґорсетів, пацюрок, чепців, - йдеться у дописі на сторінці музею в соцмережі. (ред. - мову автора збережено).
Прибули ці експонати завдяки допомозі Ладека Максимовича. Отриману колекцію вбрання музей «Лемківське село» покаже на виставці, яку готують на 26 травня. Відкриття об 11-й годині.
![189438947_1429320380758098_5507610025722639571_n](/uploads/media/6b/bd/6bbd5134fb17f9c9abd8cefe21f413e4_w640.jpg)
![189801232_1429320594091410_8781809761901240059_n](/uploads/media/71/89/7189842e5a9387aa79790a242efa3b92_w640.jpg)
Фото з допису