![](/uploads/media/ff/b0/ffb061c1e34ea1cbaef70880bac7f286_orig_thumb.jpg)
На дорогах Тернопільщини відтепер зважують вантажівки під час руху
За перших 20 днів роботи автоматичні комплекси вже зафіксували порушень на 10 млн грн
![](/uploads/media/c7/7d/c77d8c93b53b1af3a56505c5ec8e3f03_w640.jpg)
На Тернопільщині запрацювали три автоматичні комплекси зважування вантажних автомобілів у русі. Про це повідомили в телеграм-каналі Тернопільської обласної військової адміністрації.
Їх встановили на трьох основних дорогах області. Одна з них – шлях М19, що біля Чорткова, ще дві – дорога М30 поблизу Бережан та Н18 біля села Комарівка.
Впродовж перших 20 днів роботи автоматичні комплекси зафіксували порушень на понад 10 мільйонів гривень.
Фото Тернопільської обласної військової адміністрації