Ростислав Фук

Блаженніший Святослав освятив автомобілі, які відправлять на фронт (фото)

Патріарх також взяв участь у конференції для тернопільської молоді

Під час візиту до Тернополя Отець і Глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Патріарх Святослав Шевчук провів чин освячення п'яти автомобілів для наших захисників, які незабаром відправлять на передову. Про це повідомили на сайті Тернопільської міської ради.

Блаженніший Святослав відзначив, коли ворог наступає на Батьківщину - це є святий обов'язок її захищати. Хтось за велінням серця береться до волонтерського служіння, але увесь народ, як один, стає на захист своєї країни.

Дякую усім жертводавцям, які долучилися до того, аби ці автомобілі послужили нашим воїнам і внесли свій вклад у наближення цього світлого дня Перемоги. Нехай вони рятують життя, будуть там, де є найбільша потреба. Молимося за наших воїнів, адже вони віддають найцінніше - своє життя і здоров'я заради України», - розповів Патріарх Святослав Шевчук.

До слова, для тернопільської молоді також відбулася конференція «Яке наше завтра?», її організували з нагоди 25-річчя заснування Товариства студентів-католиків «Обнова».

Нагадаємо, Предстоятель УГКЦ очолив Божественну Літургію в Архикатедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці. Блаженніший Святослав перебуватиме в Тернополі упродовж двох днів. Патріарх візьме участь у конференціях та спілкуватиметься з молоддю. 2 жовтня Глава УГКЦ очолить Божественну Літургію у храмі св. Йосафата.

Фото Тернопільської міської ради

Вибір читачів за тиждень

Відео