![](/uploads/media/1e/51/1e51cb33a9bd31a191f370fc83f9bff9_orig_thumb.jpg)
Браконьєри на Тернопільщині не мають страху перед законом
![155 (Copy)](/uploads/media/39/ce/39ce8c0589d2f2df0f4b667e36109538_w960.jpg)
Кількох браконьєрів затримали цього тижня державні інспектори Тернопільського рибоохоронного патруля.
Про це повідомляє управління Державного агентства рибного господарства в області.
– Під час проведення рибоохоронного рейду викрито дев’ять порушень Правил любительського і спортивного рибальства. Рейд проводився на річках Серет, Дністер та Збруч в межах Чортківського району. Так, на заплаві Дністра біля Заліщиків виявлено громадянина, який здійснював вилов риби з човна забороненим знаряддям лову – ставною сіткою. Згодом рейдова група зафіксувала порушення біля села Капустинці на річці Серет громадянин здійснював вилов риби забороненим знаряддям лову - сіткою «хваткою», – йдеться у повідомленні.
На осіб складено протоколи про адміністративні порушення. Матеріали справ готуються для передачі в суд за місцем скоєння правопорушень. Заборонені знаряддя лову вилучено.
Також під час проведення рибоохоронного рейду виявлено громадянина, який перебував на берегу річки Серет біля с.Сосулівка з забороненим знаряддям лову – ставною сіткою.
Згодом на річці Збруч виявлено шістьох рибалок, які виловлювали рибу із перевищенням дозволеної кількості гачків.
Рибоохоронці оформили сім протоколів.
Фото з відкритих джерел