![](/uploads/media/84/f6/84f63cda3677ccdf7e152595a33020c3_orig_thumb.jpg)
«Цілком віддавав себе дітям»: помер ексдиректор центру науково-технічної творчості на Тернопільщині
Світла пам'ять
![](/uploads/media/50/21/50215f6cf80dcbd3db219646f4daf876_w960.jpg)
Відійшов у вічність Олег Кравчук, колишній директор Заліщицького центру науково-технічної творчості школярів. Про це повідомили на сторінці Заліщицької міської ради.
У станцію юних техніків пан Олег прийшов працювати ще на початку її створення, а директором став у 1980 році, пропрацювавши на цій посаді до самої пенсії. Був керівником гуртка раціоналізатор-винахідників.
Олег Данилович, був людиною, яка повністю віддавала себе дітям. Завжди привітний та з неймовірним почуттям гумору. Діти його дуже любили, а він віддавав їм майже весь вільний час. Світлий, добрий спомин про Олега Даниловича назавжди залишиться у серцях тих, хто знав, любив і поважав його, хто жив і працював поруч із ним , – йдеться в повідомленні.
Колектив Терену щиро співчуває рідним, близьким та колегам Олега Кравчука з приводу непоправної втрати. Світла пам'ять.
Фото Заліщицької міської ради та з відкритих джерел