![](/uploads/media/04/aa/04aa891e4521c499a658c31452d025e3_w960.jpg)
Староста села з Тернопільщини служить у Інтернаціональному легіоні оборони України
Денис Тютюнник впродовж 2014-2015 років воював на Донбасі, зараз його перевели в Інтернаціональний легіон оборони України, призначили помічником командира батальйону
Денис Тютюнник впродовж 2014-2015 років воював на Донбасі, зараз його перевели в Інтернаціональний легіон оборони України, призначили помічником командира батальйону