Орест Сарматський

Держпродспоживслужбу планують ліквідувати (Агроновини)

3001 (Copy)

Кабінет міністрів України має намір реорганізувати Державну службу з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та утворити Державну службу з контролю захворювань України.

Як повідомляють джерела AgroPortal.ua в уряді, підготовлено відповідний проєкт постанови КМУ, який мав розглядатися, але перенесений на наступне засідання.

Згідно з документом, має бути утворена комісія з реорганізації Держпродспоживслужби, головою якої стане заступник міністра охорони здоров'я — головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

При цьому уряд планує зобов'язати Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства забезпечити приймання невластивих Державній службі з контролю захворювань функцій Держпродспоживслужби.

Ціни на свинину стабілізувалися, але прогнозується зниження

Третій тиждень серпня відзначився відносною сталістю на ринку живця: внутрішні котирування залишилися в межах минулотижневого діапазону, а середня ціна практично не змінилася.

Про це повідомляє Агропортал.

- Цього тижня більшість товарних партій реалізували по 47-48,5 грн/кг, що відповідає ціновому коридору попереднього тижня. Внаслідок цього середня ціна залишилася на рівні 47,8 грн/кг. Вищий рівень цін на свинину живою масою сформувався на півдні країни: унаслідок меншої концентрації виробників свинини в регіоні та обмеження пропозиції товарного поголів’я через спекотні умови ціни сягали 49-50 грн/кг, — розказала керівник аналітичного відділу АСУ Олександра Бондарська.

3002 (2)
3002 (2)

Як зазначається, у ході моніторингу цінових очікувань серед представників м’ясопереробної галузі, більшість опитаних прогнозували незмінність цін закупівлі на наступному тижні.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео