![](/uploads/media/ed/3d/ed3d72411a4a6be8500acbafb90690f2_orig_thumb.jpg)
Діти, батьки яких загинули на війні, безкоштовно харчуватимуться у школах та закладах профтехосвіти Тернополя
Для підтвердження права на отримання пільг до навчального закладу необхідно подати відповідні документи
![](/uploads/media/a3/01/a3018c1ac5beb9ffc99b5a56ddd6fa48_w960.jpg)
На засіданні виконавчого комітету внесли зміни до переліку категорій учнів, які звільнені від плати на харчування у закладах загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти Тернопільської міської територіальної громади. Про це повідомили на сайті Тернопільської міської ради.
Так, відповідно до рішення, безоплатно харчуватимуться діти загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, а також тих хто, отримав інвалідність які брали безпосередню участь у захисті безпеки та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією росії проти України.
Для підтвердження права на отримання пільг в оплаті за харчування до закладу освіти необхідно подати наступні документи:
- заява матері (батька) або особи, яка їх замінює, про звільнення від плати за харчування;
- копія документа, що підтверджує статус.
До слова, у Тернопільській міській територіальній громаді звільнені від оплати за харчування в закладах (групах) дошкільної освіти Тернопільської міської ради діти 14 пільгових категорій, в закладах загальної середньої освіти - учні 12-ти пільгових категорій, у закладах професійної освіти міста та Галицькому фаховому коледжі імені В’ячеслава Чорновола звільнені від оплати за харчування учні 11-ти пільгових категорій.
Фото з відкритих джерел