Ростислав Фук

Діти військовослужбовців зможуть безкоштовно навчатися в мистецьких школах Тернополя

По батьківській платі надається лише одна пільга

Враховуючи клопотання директорів Тернопільської музичної школи №1 імені Василя Барвінського, Тернопільської музичної школи №2 імені Михайла Вербицького, Тернопільської художньої школи імені Михайла Бойчука,  16 серпня на засіданні виконавчого комітету прийняли рішення та погодили батьківську плату за навчання у мистецьких школах. Про це повідомили на сайті Тернопільської міської ради.

Відтак із 1 вересня щомісячна плата за навчання дітей становитиме:

  • у Тернопільській музичній школі №1 імені Василя Барвінського, Тернопільській музичній школі №2 імені Михайла Вербицького від 200 до 480 грн в залежності від музичного інструмента, на якому дитина буде навчатися грі;
  • у Тернопільській художній школі імені Михайла Бойчука:  - відділ «Образотворче мистецтво» -  330 грн  та відділ «Художнє оздоблення текстилю» -  330 грн.

Звільняються від оплати за навчання наступні категорії:

-  діти, батьки яких загинули під час участі в АТО,  ООС;

-  діти, загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, які брали безпосередню участь у здійсненні заходів, необхідних для забезпечення  оборони України, захисту безпеки  населення  та інтересів держави  у зв’язку з військовою агресією рф проти України;

-  діти, батьки яких є учасниками бойових дій на території проведення АТО, ООС, бойових дій під час військової агресії рф проти України.

-  діти, батьки яких отримали інвалідність під час участі в АТО, ООС та  під час безпосередньої участі у заходах, необхідних для забезпечення  оборони України, захисту безпеки  населення  та інтересів держави  у зв’язку з військовою агресією рф проти України;

-  діти-сироти, діти позбавлених батьківського піклування;

-  діти з інвалідністю;

-  діти із малозабезпечених сімей;

-  діти із багатодітних сімей;

- діти з числа внутрішньо переміщених осіб чи дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.

Також погоджено батьківську плату в розмірі 50% для учнів, офіційно зареєстрованим місцем проживання яких є Тернопільська міська територіальна громада та населені пункти, які приймуть рішення щодо входження до неї, а саме:

-  найбільш талановитих дітей (2% від загальної кількості учнів);

-  дітей батьків, які є особами з інвалідністю.

По батьківській платі надається лише одна пільга.

Фото Тернопільської міської ради

Вибір читачів за тиждень

Відео