![](/uploads/media/96/83/9683d0afa8d632b4ffe62bc4b94d5bc9_orig_thumb.jpg)
У Тернополі щодня близько сотні людей хочуть стати донорами крові
Усі охочі здати кров можуть зробити це у Тернопільському Центрі крові за адресою: вул. Клінічна, 8 у будні, з 8:30 до 13.00
![](/uploads/media/a0/e8/a0e87eddc1651d410f54d18d2d711673_w1920.jpg)
Тернопільський центр переливання крові забезпечений усім необхідним. Про це розповів в.о.генерального директора КНП “Тернопільський обласний центр служби крові” ТОР Петро Лучанко, повідомили в пресслужбі Тернопільської обласної військової адміністрації.
Нині служба працює стабільно. Сьогодні Тернопільщина у повному обсязі забезпечена необхідними запасами крові, - додав Петро Лучанко.
![](/uploads/media/bd/83/bd83f03b373f4b0fbfd12e3e5dde9ff2_w1920.jpg)
Жителі області продовжують проявляти свою активну громадянську позицію. Кількість охочих стати донором крові навіть під час війни - стабільна. До центру служби крові звертається близько сотні охочих на день.
Нагадаємо, усі охочі здати кров можуть зробити це у Тернопільському Центрі крові, що знаходиться за адресою: вул. Клінічна, 8 у будні, з 8:30 до 13-ї години.
Фото пресслужби Тернопільської обласної військової адміністрації