Ростислав Фук

До уваги випускників: завершується додатковий період реєстрації для участі у мультимедійному тесті

Щоб узяти участь у додатковій сесії тесту, потрібно не лише створити реєстраційні картки, але й надіслати комплект необхідних документів до 27 червня

Додатковий період реєстрації для участі у національному мультимедійному тесті (НМТ) завершується сьогодні, 20 червня. Про це повідомляють на сторінці Тернопільської обласної військової адміністрації.

Щоб узяти участь у додатковій сесії НМТ, вступники мають не лише створити реєстраційні картки, але й надіслати комплект необхідних документів до відповідних регіональних центрів до 27 червня.

Процедура реєстрації передбачає:

- створення реєстраційної картки;

- заповнення тесту заяви про участь у тестуванні;

- формування комплекту реєстраційних документів (оформлена реєстраційна картка, засвідчені копії паспортного документа, документа про повну загальну середню освіту, медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання за формою № 086-3/о (за потреби);

- надсилання документів до регіонального центру оцінювання якості освіти, адресу якого зазначено в контрольно-інформаційному листі, сформованому разом із реєстраційною карткою.

Якщо немає можливості скористатися засобами поштового зв’язку, документи можна надіслати на електронну адресу відповідного регіонального центру, зазначену в реєстраційному повідомленні, – йдеться в повідомленні.

Учасники, які до 27 червня не надішлють комплекти реєстраційних документів на електронну адресу, зазначену в реєстраційному повідомленні, не матимуть змоги брати участь у НМТ. У темі листа потрібно зазначити своє прізвище, а також написати словосполучення «реєстраційні документи».

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео