![](/uploads/media/17/e9/17e9f97c804cfbeb5c4bf34e8eac1950_orig_thumb.jpg)
Жителька Тернопільщини вивчилася на трактористку, щоб обробляти поле, поки чоловік воює (відео)
Чоловік Вікторії Бурички на фронті з 2022 року. Родина має велике господарство, а також 4 гектари землі
![](/uploads/media/ff/77/ff7752a54489d9094a3f71106f8ed9f8_w960.jpg)
36-річна Вікторія Буричка із села Плоске Кременецького району нещодавно отримала посвідчення трактористки. Її чоловік на фронті з 2022 року. Родина має велике господарство, а також 4 гектари землі.
Жінка розповідає, що спершу рідні не всерйоз сприйняли її намір навчитися водити трактор, однак чоловік підтримав і порадив скористатися цією можливістю.
Вікторія мріє про трактор і самотужки обробляти своє поле. А ще, щоб чоловік повернувся додому і вони господарювали разом.
Загалом на Тернопільщині 7 жінок, чоловіки яких на фронті, безкоштовно пройшли професійне навчання на трактористок-машиністок сільськогосподарського виробництва, повідомляє пресслужба Тернопільської обласної військової адміністрації.
Відповідно до бюджетної програми заходів із професійної адаптації ветеранів та членів їх сімей, а також членів сімей Захисниць і Захисників України сім жінок з Тернопільщини змогли отримати права категорія А1 (трактористка). Загалом професійне навчання в рамках програми пройшли 54 людини, з них 29 жінок, - розповідає директорка департаменту соціального захисту населення Тернопільської обласної державної адміністрації Оксана Смолій.
Читайте також: У Тернополі масово записуються у автошколи: більшість — жінки.
Фото, відео Тернопільської ОВА