![](/uploads/media/fe/47/fe47ae6c21c135d136c663fef11a66db_orig_thumb.jpg)
Двоє велосипедистів зіткнулися у Тернополі
Внаслідок події постраждав один із власників двоколісного транспорту
![](/uploads/media/44/30/44304b58c047e1f360fb2b7456f2e67c_w1920.jpg)
Аварія трапилася 16 травня о 9:30 на мосту, що на вулиці Татарській. При виїзді слідчо-оперативної групи стало відомо, що 64-річний чоловік, керуючи велосипедом марки Azimut, допустив зіткнення із велосипедом марки Trek. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
У результаті кермувальника 1975 року народження з тілесними ушкодженнями доправили до лікарні. Після надання медичної допомоги чоловіка відпустили за місцем проживання.
За даним фактом слідчі поліції розпочали кримінальне провадження відповідно до частини 1 статті 291 (порушення чинних на транспорті правил) Кримінального кодексу України. Триває розслідування.
Фото ілюстративне