![](/uploads/media/97/7e/977e0ee882f6ed0eyz7f30345bbeff16_orig_thumb.jpg)
Фільм режисера з Тернопільщини показують у кінотеатрах країни
Воєнну драму можна переглянути й у тернопільських кінотеатрах. Частина коштів від продажу квитків піде на придбання дронів для захисників
![](/uploads/media/eb/f6/ebf6c8a17504b845244e9b00b0793224_w960.jpg)
Фільм “Шлях поколінь” режисера з Тернопільщини Михайла Ухмана вийшов у кінопрокат 12 жовтня. Стрічку можна побачити й у кінотеатрах Тернополя. Частина коштів від продажу квитків піде на придбання дронів для захисників. Нещодавно прем’єра фільму краянина відбулася у Києві.
Фільм “Шлях поколінь” — про боротьбу за волю, доленосний вибір та безстрашність українців, розповів Терену режисер Михайло Ухман. У сюжеті — боротьба українських повстанців з німецькими та радянськими військами, а також російсько-українська війна.
Раніше я був військовим журналістом і під час однієї із ротацій познайомився із звʼязковою УПА Ганною Абрамчук. Вона мені розповіла свою історію і дуже хотілося зняти документальний фільм про неї. Згодом один військовослужбовець розповів мені про свого предка воїна УПА. І це все підштовхнуло мене зняти фільм про боротьбу українців за свою землю, яка вже триває десятиліттями, — каже він.
![](/uploads/media/50/5c/505cf62ee0byzd1af38b5d6cd0023b26_w1280.jpg)
Фільм знімали на Волині, у Києві, у Івано-Франківській і Донецькій областях, — зокрема, у селі, яке зараз в окупації. Режисер отримав підтримку від військових, тому в фільмі знімалися справжні бійці ЗСУ, військовий спецназ та техніка.
Ця техніка і ці хлопці досі боронять нашу країну та воюють проти окупантів, - зазначає Михайло Ухман.
Профінансували зйомку цієї воєнної драми благодійники та меценати, які також хотіли, аби цей фільм зміг побачити світ.
Три роки клопіткої роботи над сценарієм, ідеєю, пошуком акторів і ще 2 роки зйомок, і ось тепер цей фільм можна переглянути у кінотеатрах, — каже Михайло Ухман.
![](/uploads/media/5c/a7/5ca757fd9cd85e3a945b31fdabaf6145_w960.jpg)
Значна частина коштів за продані квитки йде на благодійність та на придбання дронів для наших захисників.
Вже були покази цього фільму за кордоном, і там вдалося зібрати близько 3 мільйонів гривень, на які ми закупили техніку бійцям. Також вдалося зібрати 300 тисяч гривень під час прем’єри у Києві. Я вважаю, що фільм має працювати на Перемогу, - розповідає зазначає режисер.
![](/uploads/media/1c/76/1c76d033795f7a3c1620a113606e0194_w1280.jpg)
До слова, у доробку добровольця, військового журналіста, режисера Михайла Ухмана також є документальний фільм «Трохи нижче неба» про кіборгів, в тому числі й тернопільських. А також ряд документальних фільмів про бійців, які загинули на війні, починаючи з 2014 року.
Нагадаємо, допрем’єрний показ фільму “Шлях поколінь” відбувся у Тернополі ще до повномасштабної війни - у грудні 2021 року. Зараз усі охочі можуть переглянути цю воєнну драму у кінотеатрах Тернополя і водночас придбавши квиток, долучаться до підтримки захисників.
Читайте також: Режисер і актори приїхали до Тернополя на прем’єру фільму «Довбуш».
Фото з фейсбук-сторінки Михайла Ухмана