![](/uploads/media/a5/c1/a5c15071009099bdaa52b917b1ef79f5_orig_thumb.jpg)
В селищі на Тернопільщині облаштували оригінальну фотозону (фотофакт)
![152139875_3725861930860236_4993891844738142122_n (1)](/uploads/media/6e/3f/6e3f2817b41190ec50ef41961ea8aa04_w640.jpg)
В селищі міського типу Залізці, що у Зборівському районі, облаштували нову оригінальну фотозону.
Хоч і надпис «Я люблю Залізці (Тернопіль, Кременець, Почаїв і т.д.)» вже достатньо звичний для жителів нашої області, у вищезгаданому селищі його «переграли» доволі цікаво, і замість слова «люблю» чи звичного символу, там облаштували імбирний пряник у формі серця.
Фото з допису