Ростислав Фук

Громаді на Тернопільщині через суд повернули 8 гектарів землі

Також з орендаря стягнуть суму заборгованості до місцевого бюджету

земля

За участі прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури Господарським судом Тернопільської області задоволено позов в інтересах держави в особі Кременецької міської ради до підприємця про розірвання договору оренди, повернення земельної ділянки та стягнення заборгованості з орендної плати. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.

За обставинами справи, Білокриницькою сільською радою ще у 2019 році надано товариству з обмеженою відповідальністю в оренду земельну ділянку для будівництва та обслуговування комплексу сміттєперероблення площею 8 га вартістю майже 440 млн гривень. Проте орендар свої зобов’язання не виконав, запланований комплекс з перероблення та сортування сміття не збудував та ще й заборгував понад 600 тис. гривень орендної плати за користування землею.

Відтак за рішенням суду договір розірвано, орендаря зобов’язано повернути у комунальну власність земельну ділянку, а також з товариства стягнуть суму заборгованості з орендної плати до місцевого бюджету.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео