Тамара Коблик

«Громадський бюджет-2022» у Тернополі: які проєкти реалізували

Враховуючи воєнний стан, конкурс проєктів на Громадський бюджет 2023 не оголошувався.

На черговому засіданні виконавчого комітету заслухано та взято до відома підсумковий звіт про реалізацію проєктів «Громадського бюджету» 2022 у Тернопільській громаді. За результатами голосування мешканців, до реалізації минулого року було відібрано 16 проєктів «Громадського бюджету» та 37 проєктів «Шкільного громадського бюджету». Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.

Загалом за попередній рік вдалося реалізувати лише три проєкти — це два проєкти «Громадського бюджету», зокрема:  «Благоустрій пішохідної зони на вулиці Львівській» та «Мій світ починається тут». А у рамках «Шкільного громадського бюджету» - проєкт «Новий шкільний дзвінок і радіо».

Інші проєкти не реалізувалися у зв’язку з воєнним станом, оскільки проведення робіт з реалізації проєктів громадського бюджету не фінансувало казначейство (враховуючи  постанову Кабінету Міністрів України № 590 від 09.06.2021 «Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану»).

На поточний 2023 рік у бюджеті громади планується передбачити кошти на реалізацію проєктів Громадського бюджету, що не були реалізовані минулого року, у тому ж обсязі. Якщо відповідні роботи зможуть бути профінансовані казначейською службою, то і інші проєкти Громадського бюджету 2022 будуть реалізовані.

Нагадаємо, що, враховуючи воєнний стан, конкурс проєктів на Громадський бюджет 2023 не оголошувався.

Фото Тернопільської міської ради

Вибір читачів за тиждень

Відео