![](/uploads/media/e6/e4/e6e46d3c457040d002a8584a1ef9bf2b_orig_thumb.jpg)
Громадянку росії видворили з Тернопільщини
Упродовж декількох років іноземка відбувала покарання в пенітенціарному закладі
![](/uploads/media/6d/e3/6de3ab59af5931c72074492e2559dc4e_w960.jpg)
Працівники Управління Державної міграційної служби забезпечили виконання рішення суду щодо видворення громадянки росії. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Як ідеться в повідомленні, впродовж декількох років іноземка відбувала покарання за скоєння кримінального злочину в пенітенціарному закладі. До ув’язнення росіянка перебувала в Україні незаконно, відтак одразу після звільнення була зобов’язана виїхати з нашої країни, але не зробила цього.
Зважаючи на неодноразове порушення міграційного законодавства, працівники сектору організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення УДМС України у Тернопільській області звернулися в суд із позовом про видворення громадянки країни-агресорки та її поміщення у Волинський пункт тимчасового тримання іноземців та осіб без громадянства, – кажуть правоохоронці.
31 жовтня міграційники супроводили незаконну мігрантку з пункту тимчасового тримання іноземців та осіб без громадянства, де вона перебувала з лютого, до державного кордону та видворили її з території України.
Фото Досьє 102